Shitet, Apartament 3+1 Me Garazh, Selvia, Tiranë. 220,000 € ID: OPP+26570

 • 220.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 166 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692985009

Description

Shitet, Apartament 3+1, në zonën e Selvisë, Rruga e Dibrës.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe neto: 153.1m2.
• Sipërfaqe bruto: 166m2.
• Kati 3.
• Orientim lindje.
• Me dokumentacion të rregullt.
Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete (me aspirim), depo, 2 ballkone.
• Me korridor shpërndarës.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
Cilësime të tjera:
• Pjesërish mobiluar.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Dritare termike dopio xham me grila.
• Sistem kondicionimi.
• Sistem kaldaje.
• Ndricim natyral.
• Me ashensor.
• Me garazh në proces hipotekimi.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +