Shitet apartament 3+1 me Ballkon, Tek Fusha Reres, Durres

 • 90.000€
, Fusha Reres, (Afer Stadiumit) Durres
shitje

Shitet apartament 3+1 me Ballkon, Tek Fusha Reres, Durres

, Fusha Reres, (Afer Stadiumit) Durres
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 168 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 3+1 me Ballkon, Tek Fusha Reres, Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 168 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nderteses.
 Me 4 Ballkone
E mobiluar
 2 Banjo
Me ashensor
Cmimi: 90 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Fusha Reres, (Afer Stadiumit) Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona