Shitet apartament 3+1 me Ballkon, Muzeumi Durres

 • 94.000€
Muzeumi, Durres

Shitet apartament 3+1 me Ballkon, Muzeumi Durres

Muzeumi, Durres
 • 94.000€

Details

 • Property ID: 39074
 • Price: 94.000€
 • Property Size: 140 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 3+1 me Ballkon, Muzeumi Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 140 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nderteses.
 2 Ballkone
 2 Banjo
E mobiluar
Cmimi: 94 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Muzeumi, Durres
 • City Durres

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona