SHITET APARTAMENT 3+1 .. KOPSHTI BOTANIK..!!

 • 70.000€
, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 .. KOPSHTI BOTANIK..!!

, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

SUPER OKAZION TE KOPSHTI BOTANIK.. AP 3+1..!!

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 130 m2 ne katin e 5 te fundit..!! Per momentin pa HIPOTEK..!!
Apartamenti ndodhet mbi kopshtin botanik te ndertimet qe jane te pjesa fundore ne nje pallat te ri pa ashensor me nje planimetri dhe orjentim shume te mire, ne nje zone shume te qete per banim..!! Apartamenti organizohet nga sallon dhe guzhine gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualeet, ballkon…!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 70.000 EURO…!! Pranohet edhe nje makine..!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
www.pronaideal.com
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

 • Address Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL