Shitet, Apartament 3+1, Kinostudio, Tiranë. 80,000 € ID: OPP+17908

 • 80.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 3+1, Kinostudio, Tiranë. 80,000 € ID: OPP+17908

4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 137 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692542681

Description

Shitet, apartament 3+1, në zonën e Kinostudios, pranë Ministrisë së Kulturës.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 137 m2
• Kati i 5-të.
• Orientim Jug-Lindje.
• Në proces hipotekimi.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar.
• I mobiluar
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me korridor shpërndarës.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +