Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë 93,600 € ID: OPP+18034

 • 93.600€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 93.600€

Details

 • Price: 93.600€
 • Size: 156 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0697015473

Features

Description

Shitet, Apartament 3+1, në Fresk, rruga Fadil Deliu, kompleksi Kotorri.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 156 m2.
• Kati i 5-të.
• Orientim Lindje-Perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verandë.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Ndërtim i ri.
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +