Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 84,000 € ID: OPP+20378

 • 84.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 84,000 € ID: OPP+20378

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 84.000€

Details

 • Price: 84.000€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692542681

Features

Description

Shitet, Apartament 3+1, në zonën e Fresku, rruga e Thesarit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e brendshme: 128 m2
• Sipërfaqja totale: 140.5 m2.
• Kati i 4-të.
• Orientim veri-jug-lindje-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Totalisht i investuar.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +