Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë 150,000 € ID: plus16009

 • 150.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë 150,000 € ID: plus16009

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 271 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0696141644

Description

Shitet, apartament 3+1 në Fresk, në rrugën e Teleferikut.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 271 m2.
• Kati i 8 banim.
• Orientim lindje.
• Me hipotek.
Apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet me dritare,verandë (52m2) dhe depo.
Cilësime të tjera:
• Ndërtim i ri
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• I mobiluar.
• Me parket.
• Sistem ngrohje.
• Me oxhak.
• 2 garazhe.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +