Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 100,000 € ID: OPP+22587

 • 100.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 100,000 € ID: OPP+22587

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 127 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692542681

Description

Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 127 m2
• Kati 5.
• Orientim veri-perëndim.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 3 dhomë gjumi, 2 tualete ( njëri me dritare),2 ballkone ( njëri i mbyllur me vetratë xhami).
Cilësime të tjera:
• Korridor shpëndarës.
• I mobiluar.
• Me oxhak.
• Elektroshtëpiake Italiane.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Sistem për panel diellor.
• Vetrata dopio xham termike.
• Me ashensor.
• Me sistem kondicionimi.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +