Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë 95,000 € ID: OPP+20099

 • 95.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë 95,000 € ID: OPP+20099

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699373015

Features

Description

Shitet, Apartament 3+1, në zonën e Freskut, Rruga e Teleferikut.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 130m2.
• Kati 2.
• Orientim jug-lindje-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, 2 ballkone.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Me hipotekë.
• Totalisht i investuar.
• Dritare dopio xham, me grila, shtuar me parket.
• Ndriçim led.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +