Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 100,000 € ID: OPP+17283

 • 100.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 100,000 € ID: OPP+17283

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 138 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692985009

Description

Shitet, apartament 3+1, në zonën e Freskut, Rruga e Dajtit, përballë Ana Market.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 138 m2
• Kati i 5 (I fundit)
• Orientim Lindje.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, 1 ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar.
• Mobilim bashkëkohor.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
Për ta vizituar na kontaktoni! OPP+17283

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +