SHITET APARTAMENT 3+1 DUBLEX PRANE QENDRES

 • 315.000€
9 Qender, Rruga Naim Frashëri, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 DUBLEX PRANE QENDRES

9 Qender, Rruga Naim Frashëri, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 315.000€

Details

 • Price: 315.000€
 • Size: 144 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Zona/Rruga : Rruga Naim Frasheri

Apartament 3+1 në shitje, ndodhet në një zonë shume të qetë, vetëm me ndertesa të vogla dy-katëshe ose tre-kateshe, afër disa institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare. Shumë afer me një nga akset kryesore të Tiranës, Rrugen e Kavajes, me një gamë të madhe dyqanesh, baresh supermarketesh etj.Apartamenti në shitje 3+1, dublex pjese e nje vile, ka punime shumë cilësore, i rikonstruktuar komplet, i mobiluar totalisht shumë mirë me stil bashkohor.
Apartament në shitje 3+1 dublex me siperfaqe ndërtimi 144 m2 (72 m2/kat) dhe siperfaqe trualli 145 m2, me orientimin veri-jug, është i organizuar nga një dhomë ndenje dhe kuzhinë, tre dhoma gjumi, dy tualete, njëra me ajrim natyral, korridor dhe oborr shumë të bukur e të gjelbëruar. Banesa ka ajër të kondicionuar në cdo dhomë, oxhak dhe izolim termik përgjatë gjithë objektit. Dritaret dopio xham, grila dhe e shtruar me parket cilësor.

Parkim për 1 makinë në oborr


Me çertifikatë pronësie

Cmimi: 315.000 Euro


Kontakt: +355672043899

Per me shume informacion rreth prones ose te tjera te ngjashme klikoni linkun: 
https://www.inf-93.com/apartament/ne…-naim-frasheri

 • Address Rruga Naim Frashëri, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93