Shitet, Apartament 3+1, Casa Italia, Tiranë. 78,000 € ID: OPP+22600

 • 78.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Shitet, Apartament 3+1, Casa Italia, Tiranë. 78,000 € ID: OPP+22600

11 QTU / Kashar / Casa Italia, Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 78.000€

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355696141644

Features

Description

Shitet, Apartament 3+1, Casa Italia. Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale:113.4 m2
• Kati 1.
• Orientim jug-lindje.
• Në proces hipotekimi.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 3 dhomë gjumi, 2 tualete ,ballkon.
Cilësime të tjera:
• Korridor shpëndarës.
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Me sistem kondicionimi.
• E përshtatshme për banim dhe për ambient zyre.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +