SHITET APARTAMENT 3+1 AFER TEG PLUS EDHE GARAZHE.

 • 235.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Afer Teg
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 AFER TEG PLUS EDHE GARAZHE.

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Afer Teg
 • 235.000€

Details

 • Price: 235.000€
 • Size: 147 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet Apartanent luxi në një zonë elitare afer TEG. Apartamenti 3+1 ka nje siperfaqe 147m2 me
3 dhoma gjumi, nje sallë ndenje e madhe, me nje aneks guzhine plus 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te  banimit.
Apartamenti ka plus 3 garazhde ne dispozicion te tij me siperfaqe 35 m2 sejcila.
Orjentimi i apartamentit eshte Lindje- Jug- Perendim. Hyrja në kënd me fushë pamje nga të gjitha anët.
Është kompleksi me lux në Tirane me shumë avantazhe dhe infrastrukturë moderne të kohes,me gjelbërime të bollshem me kënde lojrash vende argetimi e pushimi për te moshuarit dhe fëmijt.
Oaz qetsie për një jete të këndëshme e relaksuese. Apartamenti shitet me 1.600 Euro per m2.
APARTAMENTI SHITET PER 235.000 € dhe SEICILI GARAZHD SHITET PER 22.000 €
Nxitoni kush mundet te investoj dhe ta shijoj jetën.

Per me shume informacion kliko ne linkun:http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Afer Teg
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare