Shitet apartament 3+1, Afer Shkolles Gjergj Kastroti Durres

 • 122.000€
, Afer Shkolles Gjergj Kastrioti Durres
qera

Shitet apartament 3+1, Afer Shkolles Gjergj Kastroti Durres

, Afer Shkolles Gjergj Kastrioti Durres
 • 122.000€

Details

 • Price: 122.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 3+1, Afer Shkolles Gjergj Kastroti Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 122 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nderteses
 2 ballkone
 2 Banjo
 Ashensor
Drejtimi Jug Lindje
Cmimi: 1000 Euro/m2
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Afer Shkolles Gjergj Kastrioti Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona