Shitet apartament 3+1

 • 1.500€
5 Blloku, Libri Universitar, Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament 3+1

5 Blloku, Libri Universitar, Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 165 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 00355696060612

Description

Shitet apartament 3+1. Ka një sipërfaqe 165 m2.Organizohet në sallon ndenje,dy dhoma gjumi ,2 tualete, kuzhinë dhe depo.Apartamenti është i kompletuar dhe i mobiluar këndshëm.Karakteristikë e vecantë e pronës është oxhaku që i shton ngrohtësi ambjentit të ndenjes.Apartamenti është me hipotekë.Ka orientim JugLindje dhe Perëndim. Ndodhet në katin e 8 (tetë) jo i fundit.Ndodhet në një pallat të ri me ashensor dhe në një nga zonat më të preferuara të qytetit.Shitet 1500 Euro/m2 .Adresa:Pranë Librit Universitar,Blloku,Tiranë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni:

0692021421

 • Address Libri Universitar, Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Falcon Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon Imobiliare
 • Falcon Imobiliare