Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori, Tiranë

 • 135.000€
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori, Tiranë

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 135.000€

Details

 • Property ID: 32277
 • Price: 135.000€
 • Property Size: 134 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 3+1 tek  kompleksi “Magnet” ne zonën e 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë me sipërfaqe totale 134 m2. Banesa ka organizim mjaft të mire,  me kubaturë  të rregullt, salloni I ndenjies është I bollshëm, ambienti I gatimit , tre dhoma  gjumi, dy tualete dhe ballkoni.  Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate
 • 0699599753

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate