Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori, Tiranë. 300,000 € ID: OPP+29562

 • 300.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694048799

Description

Shitet, Apartament 3+1.
Adresa: Rruga Muhamed Gjollesha, Tiranë.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 150m2.
• Sipërfaqe neto:137.72 m2.
• Kati 2 banim.
• Orientim veri- lindje.
• Ndërtim i ri.
• I mobiluar.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Dritare dopio xham.
•Me parket.
• Izolim okustik.
• Punime gipsi led.
• Me grrila elektrike.
• Sistem kapot i brendshëm.
• Sistem kondicionimi.
• Ndricim natyral.
• Me ashensor.

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, korridor shpërndarës, 3dhoma gjumi, 2 tualete ,2 ballkone.

Detaje të tjera:
• Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Ofron standartet më të fundit në ndërtim dhe dalje të menjëhershme në akset kryesore të qytetit dhe jo vetëm.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.
Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +