SHITET APARTAMENT 3 +1+2+1 DEPO TE TIRANA ENTRY,  TIRANË

 • 107.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Rruga 29 nentori
shitje
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Rruga 29 nentori
 • 107.000€

Details

 • Price: 107.000€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 3 +1+2+1 DEPO TE TIRANA ENTRY,  TIRANË

ÇMIM KLERINGU

Çmimi I shitjes : 900 euro m²

Vendndodhja: Ish sheshi shqiponja ,Tiranë

Sipërfaqja e brendshme : 99.8 m²

Sipërfaqja e përbashkët: 19 m²

Sipërfaqja totale: 118 m²

 

Apartamenti  ndodhet në katin e 6-të të banimit dhe organizohet nga një korridor I cili bën shpërndarjen në ambjentin e ndenjes + këndin e gatimit me dalje në ballkon , 2 dhomat e gjumit për fëmijë , tualetin e përgjithshëm dhe dhomen matrimoniale sëbashku me tualetin tjetër.

Tirana entry është kompleksi më I ri që po ndërtohet në Tiranë. Vendndodhja e këtij kompleksi është lehtësisht e aksesueshme me të gjitha rrugët kryesore. Vetëm 2 minuta nga qendra tregtare QTU dhe në një distancë prej 10 minutash nga Sheshi “Skënderbej”

Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit.

Vendndodhja : Rruga 29 Nëntori Tiranë

Tipologjia 3+1+2+1 depo

1 ambient ndenje+ ambient gatimi

3 dhoma gjumi

2 tualete

1 korrridor

1 ballkon

1 depo

 

Për një informacion më të detajuar kontaktoni:

0688000969

 • Address Rruga 29 nentori
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta