SHITET APARTAMENT 3 + 1 DHE TARRACË E PËRFSHIRË NË LAGJEN “EMIN MATRAXHIU”, ELBASAN.

 • 125.000€
, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3 + 1 DHE TARRACË E PËRFSHIRË NË LAGJEN “EMIN MATRAXHIU”, ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 218 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN EMIN MATRAXHIU, ELBASAN.

Apartamenti gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Sipërfaqja e tij është 218 m2 dhe ndodhet në katin e 11-të një pallati të ri me ashensor.

Organizohet në: 3 dhoma gjumi, sallon+ kuzhinë, 2 tualete dhe 3 ballkone.
Prona përfshin edhe tarracën e cila është totalisht e shfrytëzueshme.

Apartamenti ka një investim shumë cilësor dhe posedon dokumentacion te rregullt.

Çmimi është 125.000 euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

 • Address Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate