Shitet apartament

 • 152.000€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 152.000€

Details

 • Price: 152.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355692646880

Description

Shitet apartament ne nje nga komplekset e ndertuar vitet e fundit, kompleksi ndodhet larg zhurmes te qytetit, me arkitekture bashkekohore tek Fiori di Bosco. Zona në të cilën ndodhet kompleksi po merr një zhvillim të vrullshëm vitet e fundit. Vendndodhja e mirë e apartamentit e bën atë një mundësi të mirë investimi.
Apartamenti ka siperfaqe bruto 104.8 m2, siperfaqe neto 94.3 m2 dhe siperfaqe te perbashket 10.5 m2. Apartamenti ka tipologji 2+1+2, organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhine, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e pare banim, pallat me ashensor. Cmimi 1450 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting