Shitet apartament

 • 68.000€
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 68.000€

Details

 • Price: 68.000€
 • Size: 59 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament tek Mali i Robit, Kavajë. I pozicionuar në një zonë shumë të preferuar dhe të frekuentuar gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm.
Apartamenti për shitje ka një sipërfaqe prej 59. Ndodhet në një pallat të ri në katin e parë të tij, në lartësi i ngritur me shkallë. Ka tipologji 1+1, i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet. Është i mobiluar në mënyrë moderne dhe totalisht i investuar. Pallati disponon parkim për banorët. Cmimi 68,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Mali Robit

Contact Information

View Listings
FalconMarina
 • FalconMarina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina