Shitet Apartament

 • 98.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Sheshi Shqiponja, Sheshi Shiqponja, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
shitje
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Sheshi Shqiponja, Sheshi Shiqponja, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • 98.000€

Details

 • Price: 98.000€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355682007511

Description

Shitet Apartament 3+1 me Siperfaqe 125.6m ne Katin e 7 banim,i fundit. Ne rrugen 29 nentori. Ndertim i Nova Construction. Pallati ka perfunduar dhe ka filluar banimi. Orjentimi Jug-Perendim.
Organizimi: sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 3 dhoma gjumi.2 tualete, ballkon.
Cmimi 780 euro/m
Per nje vizite ne prone dhe me shume info kontaktoni

 • Address Sheshi Shqiponja, Sheshi Shiqponja, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Alpha_Real_Estate_A2

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Alpha_Real_Estate_A2
 • Alpha_Real_Estate_A2