Shitet apartament

 • 75.000€
, Rruga Kristo Sotiri
shitje

Shitet apartament

, Rruga Kristo Sotiri
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 164 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355685624183

Description

Shitet apartament në Durrës, afër stadiumit. Ka një sipërfaqe totale prej 164 m2 bashkë me ballkonet. Apartamenti ka tipologji 3+1+2, i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon, kuzhinë dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e pestë banim dhe është ende në fazë ndërtimi. Pallati është në gjendje të mirë, pa asnjë dëmtim nga tërmeti. Cmimi 75 000 euro i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Kristo Sotiri
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting