SHITET APARTAMENT 2+2+2 NË PARRUCE, SHKODER.

 • 90.000€
, Shkodër, Rruga Revolucioni Antikomunist Hungarez, Zalli i Kirit, 3 Heronjtë, Lagjja 5, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+2+2 NË PARRUCE, SHKODER.

, Shkodër, Rruga Revolucioni Antikomunist Hungarez, Zalli i Kirit, 3 Heronjtë, Lagjja 5, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355694002427

Description

SHITET APARTAMENT 2+2+2 NË PARRUCE, SHKODER.
Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 114m2 dhe është i organizuar në 1 sallon të madh , 1 sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Ndodhet në katin e 7-të të një pallati të ri, me një pamje të plotë të qytetit.
Çmimi i shitjes është 90.000 Euro/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694002427

 • Address Shkodër, Rruga Revolucioni Antikomunist Hungarez, Zalli i Kirit, 3 Heronjtë, Lagjja 5, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate