Shitet apartament 2+2 ne zonen e Ujit te Ftohte !

 • 139.000€
,

Details

 • Price: 139.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355698252671

Description

Shitet Apartament 2+1 ne Vlore , Rruga ”Dhimiter Konomi”
Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno,
2 dhoma gjumi te bollshme, tualet dushi ,1 ballkon
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 105m²
Ndodhet në katin e 4 t një pallati te ri, me ashensor, ka planimetri te rregullt.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Zona ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë me kontaktoni.

Address

 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
mariazhavari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
mariazhavari
 • mariazhavari