SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDË, SHESHI WILSON, TIRANË

 • 175.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 175.000€

Details

 • Price: 175.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDË, SHESHI WILSON, TIRANË

Çmimi: 175,000 Euro/Total
Vendndodhja: Sheshi Wilson, Tiranë
Sipërfaqe Totale : 99.7 m2

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë, e cila ofron mundësi shumë optimale për një jetesë komode.

Orientimi i apartamentit është shumë i favorshëm, pasi ofron ndriçim natyral në pjesën më të madhe të ditës.

Apartamenti organizohet nga një korridor , i cili bën shërndarjen në dy dhomat e gjumit, Sallonin e bollshëm dhe kuzhinën dhe ambientin e ngrënies, gjithashu dhe një tualet.

Organizimi:
1 Sallon+ Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
1 Tualet
1 Korridor
Verandë

Detaje të tjera:
Kati i 3-të
Pallat ekzistues
I mirëadministruar
Parket
Tualet me dritare
Me dokumentacion të rregulltë hipotekor
ID:12992

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Kontakt:
+355697032244

 • Address Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta