SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDË, RRUGA HAMDI PEPO, TIRANË

 • 101.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 101.000€

Details

 • Price: 101.000€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDË, RRUGA HAMDI PEPO, TIRANË

Çmimi: 101,000 Euro
Vendndodhja: Rruga Hamdi Pepo
Sipërfaqe Totale: 78,96 m2
Sipërfaqe Neto: 70,44 m2
Sipërfaqe e përbashkët: 8,52 m2
Sipërfaqe verande:53,45 m2

DES sjell partamnete në shitje, në një ndër godinat më të reja të ndërtuara në Tiranë, e cila është godinë shërbimi dhe banimi me 4 dhe 6 kate + 2 kate parkimi nën tokë.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e qetë dhe e zhvilluar kohët e fundit, e cila ofron një tërësi shërbimesh si:
Spitale
Markete
Farmaci
Dyqane
Shkolla etj

Organizimi i apartamentit:
1 Sallon + Ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Korridor
1 Tualet
1 Ballkon

Detaje të tjera:
Kati i 4-të
Pallat i ri
Ashensor
2 Kate parkim
Përfundon në dhjetor 2022

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni:
+355697032244

 • Address Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta