Shitet Apartament 2+1,Rruga Sadik Petrela, Tiranë. 97,488 € ID: OPP+22741

 • 97.488€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament 2+1,Rruga Sadik Petrela, Tiranë. 97,488 € ID: OPP+22741

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 97.488€

Details

 • Price: 97.488€
 • Size: 109 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355694054626

Description

Shitet Apartament 2+1,Rruga Sadik Petrela.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale :108.32 m2.
• Sipërfaqja neto: 95.1m2.
• Kati 5.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Në proces Hipotekimi.
•Në fazë ndërtimi (karabina).
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Ekstra që ofron apartamenti:
• Ndërtim cilësor.
• Kubaturë e rregullt katrore.
• Termoizolim.
• Izolim akustik.
• Sistemi hidraulik.
• Sistemi i ngrohjes/ftohjes.
• Projektim ambiental.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare.
Për ta vizituar na kontaktoni !

 • Address Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +