Shitet Apartament 2+1,Rruga Sadik Petrela, Tiranë. 93,861 € ID: OPP+22747

 • 93.861€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Sadik Petrela, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Apartament 2+1,Rruga Sadik Petrela, Tiranë. 93,861 € ID: OPP+22747

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Sadik Petrela, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 93.861€

Details

 • Price: 93.861€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 355692985009

Description

Shitet Apartament 2+1,Rruga Sadik Petrela.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale : 104.29 m2.
• Sipërfaqja neto: 88.8m2.
• Kati 3.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Në proces Hipotekimi.
•Në fazë ndërtimi (karabina)..
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Ekstra që ofron apartamenti:
• Ndërtim cilësor.
• Kubaturë e rregullt katrore.
• Termoizolim.
• Izolim akustik.
• Sistemi hidraulik.
• Sistemi i ngrohjes/ftohjes.
• Projektim ambiental.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare.
Për ta vizituar na kontaktoni !

 • Address Rruga Sadik Petrela, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +