SHITET apartament 2+1+Post parkimi, Kompleksi “Tower Bridge”, Rruga e “Dibrës”

 • 128.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibres
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibres
 • 128.000€

Details

 • Price: 128.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

SHITET apartament 2+1+Post parkimi, Kompleksi “Tower Bridge”, Rruga e “Dibrës”

Organizimi: korridor hyrës, depo, ambjent dite me kënd gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone.Me hipoteke.Orjentim Jug-Perendim. Pallat me fasade te ventiluar dhe sistem kapote.

Kontaktoni zyrën tonë në Komunën e Parisit për më shumë informacion:
HABITAT Real Estate experts, orari 09.00-20.00

 • Address Rruga e Dibres
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat