Shitet, Apartament 2+1,Porcelan,Tirane

 • 166€
4 Kinostudio / Porcelan, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
4 Kinostudio / Porcelan, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 166€

Details

 • Price: 166€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355 69 701 7106

Description

Shitet Apartament 2+1.

📍Adresa: Tiranë, Rruga Hysen Xhura, Pranë TV Klan, Rezidenca 5D Construction.

▪️ Sipërfaqe totale: 132.4 m2.

▪️ Kati 6.

▪️ Kubaturë e rregullt.

▪️ Bosh.

▪️ Me ashensor.

▪️ Bëhet i banueshëm në fund të vitit.

▪️ Ndriçim natyral në çdo ambient.

▪️ Ndërtim cilësor.

🌆 Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

💸 Cmimi 165.500 Euro.

📲Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta