Shitet, Apartament 2+1,Kompleksi Tower Bridge 3, Tiranë, € 175,000.

 • 175.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Kompleksi Tower Bridge 3, Tiranë
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Kompleksi Tower Bridge 3, Tiranë
 • 175.000€

Details

 • Price: 175.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Shitet, Apartament 2+1,tek rruga Dibrës.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale :100m2
• Sipërfaqe neto:88m2.
• Kati 4.
• Orientim perëndim.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhomë gjumi, 2 tualete(me dritare),  ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me ashensor.
•  Garazh me 2 poste parkimi.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Kompleksi Tower Bridge 3, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
dori duka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
dori duka
 • dori duka