Shitet, Apartament 2+1,Fresku, Rruga e Dajtit. € 93,000

 • 93.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga e Dajtit
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga e Dajtit
 • 93.000€

Details

 • Price: 93.000€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale :84m2
• Sipërfaqe neto:75m2.
• Kati 7.
• Orientim perëndim.
• Me hipotekë.
Organizimi: Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhomë gjumi, 1 tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
Me ashensor.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dajtit
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
dori duka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
dori duka
 • dori duka