Shitet Apartament 2+1+Depo tek Komuna e Parisit

 • 99.000€
, Komuna e Parisit, tek Kristal Center
shitje

Shitet Apartament 2+1+Depo tek Komuna e Parisit

, Komuna e Parisit, tek Kristal Center
 • 99.000€

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 2+1+Depo tek Komuna e Parisit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 10-te katesh me ashensor tek Kristal Center.
Organizohet ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine,2 dhoma gjumi, 1 depo, 1 tualet, 1 ballkon.
Shitet totalisht i mobiluar. Zona ku ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.
Orientimi eshte jug-perendim. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…una-e-parisit/

 • Address Komuna e Parisit, tek Kristal Center
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate