SHITET APARTAMENT 2+1+BALLKON TE RRUGA BESIM ALLA 77.000 EURO

 • 77.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 77.000€

Details

 • Price: 77.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~2+1+BALLKON
~I RIORGANIZUAR/MODIFIKUAR NE DY DHOMA DHE 1 SALLON
~KATI 6
~74 M2
~PALLAT I RI
~ME ASHENSOR
~POZICION I MIRE QE OFRON PASTERTI DHE QETESI
~I MOBILUAR ME TE GJITHA KOMODITETET E NEVOJSHME
~ME HIPOTEKE
~RRUGA BESIM ALLA
~YZBERISHT
~CMIMI 77.000 EURO
~KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE