SHITET APARTAMENT 2+1+3 NE ZONEN PLAZH HEKURUDHA

 • 64.500€
, Pavarsia, Rruga Pavarësia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Pavarsia, Rruga Pavarësia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 64.500€

Details

 • Price: 64.500€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Apartamenti me siperfaqe neto 82.8 m2. dhe pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati cilesor, i pajisur me ashensor.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi me dalje ne ballkon, 1 dhome ndenje te madhe me kuzhine te perbashket dhe nje tualet.
Apartamenti orientohet ne Jug-Perendim, cka e ben te ket drite natyrale dhe ndricim ne cdo orar te dites.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion, na kontaktoni !!

0692121277

 • Address Pavarsia, Rruga Pavarësia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau