SHITET APARTAMENT 2+1+3 NE PLAZH HEKURUDHA

 • 75.000€
, Plazh Hekurudha

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0688829010

Description

Apartamenti disponon 100 ,50m2 te brendshem te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, dhome ndenje e bashkangjitur me kuzhinen , dy dhoma gjumi, tualet dhe 3 ballkone. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe mirembajtje. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacione apo nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

 • Address Plazh Hekurudha
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare