Shitet Apartament 2+1+2, Vlorë.

  • 126.000€
,

Details

  • Price: 126.000€
  • Size: 126 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet Apartament 2+1+2, Vlorë.
Ndodhet në katin e 9-të, të një pallati të ri me sipërfaqe totale 126 m².
Organizohet në : 1 sallon, 2 dhoma gjumi të bollshme, 2 tualete, 2 ballkone me super pamje të qytetit dhe të detit. Dhomat kanë hapësirë të bollshme dhe janë te mbushura me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Pozicionimi gjeografik i apartamentit është shumë i favorshëm.
Apartamenti ka punime shumë cilësore.
Prona është e pajisur me çertifikatë pronësie.
Çmimi 1000 euro / m2.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare