SHITET APARTAMENT 2+1+2 + VERANDË, PRANË MINISTRISË SË ARSIMIT, TIRANË.

 • 220.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Bogdanëve, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Bogdanëve, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 + VERANDË, PRANË MINISTRISË SË ARSIMIT, TIRANË.

 

Çmimi:  1800 Euro/m2

Vendndodhja: Rruga e Bogdanëve ,Tiranë

Sipërfaqja totale:

Sipërfaqja neto: 93 m2

Sipërfaqja e përbashkët: 9 m2

Sipërfaqja e verandës : 60 m2

 

.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 –të banimit të një pallati të ri me ashensor I survejuar nga kamerat.

Apartamenti organizohet nga një korridor, i cili bën shpërndarjen në tualetin e përbashkët me dritare , ambientin e ndenjes+ gatimit, dhoma matriomaniale me tualet, dhe dhoma tjetër e gjumit .Veranda prej 60 m2 e bën apartamentin e vecantë .Apartamenti ndodhet në nje pallat të ri të sapo ndërtuar  me fasadë të ventiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë

 

Tipologjia:

1 Ambient ndenje +gatimi

2 Dhoma gjumi

1 Korridor shpërndarës

2 Tualete

1 Verandë

 

Detaje të tjera:

Fasadë e ventiluar

Dy apartamente ne kat

Sistem Kamerash

Tualet me dritare

Orientimi: jug lindje, veri -perendim

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Kontakt:

 

+355 69 703 2241

 • Address Rruga e Bogdanëve, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta