Shitet Apartament 2+1+2 tualete,+ Verandë,pranë Qëndrës Tregëtare Toptani,Tiranë.

  • 195.000€
,

Details

  • Price: 195.000€
  • Size: 128 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355697032244

Description

Shitet Apartament 2+1+2 tualete,+ Verandë,pranë Qëndrës Tregëtare Toptani,Tiranë.

Çmimi: 195,000 €

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të banimi.
Sipërfaqe totale 128 m2,(Sipërfaqe neto 90m2, Sipërfaqe bruto 105m2 dhe Sipërfaqe e verandës 22,6m2)

Organizim i Brendshëm:
* Korridor shpërndarës,
* Sallon ndenje,
* Ambient Gatimi,
* 2 Dhoma Gjumi,
* 2 Tualete,
* 1 Ballkon,
* 1 Verandë.

Detaje të tjera:
* Bosh,
* Orientimi Jug-Lindje,
* Ndriçim natyral në çdo ambient,
* Hapësirë të mirë organizuar,
* 2 ashensora,
* Fasadë e ventiluar,
* Ndërtim i ri, viti 2019-2020.
* Aktualisht i lënë me qira ( 550€ neto).
* Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të preferuara të Tiranës.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë më kontaktoni :
+355697032244

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta