SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE + VERANDË NË YZBERISHT, TIRANË.

  • 85.470€
,

Details

  • Price: 85.470€
  • Size: 111 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355697032244

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE + VERANDË NË YZBERISHT, TIRANË.

Çmimi: 770 Euro/m2.

Apartamenti ndodhet në katin e 4-të banimi dhe ka:
Sipërfaqe totale 111m2,
Sipërfaqe neto 95.91m2,
Sipërfaqe e përbashkët 15.09m2.

APARTAMENTI ORGANIZOHET në korridorin i cili bën shpërndarjen në sallon dhe 2 dhomat e gjumit.

ORGANIZIMI:
1 Sallon ndenje,
1 Ambient Gatimi,
2 Dhoma Gjumi,
2 Tualete,
1 Ballkon,
1 Verandë.

Detaje të tjera:
* Bosh,
* Ndriçim natyral në çdo ambient,
* Hapësirë të mirë organizuar,
* Ashensor,
* Ndërtim cilësor
* Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat që po zhvillohet vitet e fundit.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë më kontaktoni :
+355697032244

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta