SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE  TEK KOMPLEKSI  MIRABELLA PRANË OXHAKUT,TIRANË

 • 97.375€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 97.375€

Details

 • Price: 97.375€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE  TEK KOMPLEKSI  MIRABELLA PRANË OXHAKUT,TIRANË

 

ÇMIMI: 950 Euro/m2

SIPËRFAQJA: 102.55 m2

VENDNDODHJA: XHAMLLIK

Orientimi është jug-lindje.

 

Apartamenti ndodhet në katin e 1- të banimit në një pallat të ri me ashensor

Organizimi I apartamentit nis me  korridorin  kryesor I cili bën shpërndarjen në tualetin qëndror, ambientin e ndenjes + gatimit  me akses dalje në ballkon, ,  një korridor tjetër shpërndarës për  te 2 dhomat e gjumit  dhe tualetin e dytë .

Kompleksi është ndërtim i ri, punimet janë cilësore.

Në cilësinë e ndërtimit ndikojnë materialet që do të përdoren dhe teknologjitë e reja të ndërtimit, si në realizimin e rifiniiturave, ashtu edhe në realizimin e shtresave hidro-izoluese, realizimin e murit dopio që ndan apartamentet midis tyre dhe me ambjentin e jashtëm.

• Izolim akustik. Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambjent banimi të fresket në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer energjine elektrike.

Në godinë janë parashikuar ambiente të gjelbra, 2 kate parkim nëntokë, 2 kate komerciale dhe 10 kate apartamente banimi.

 

Tipologjia:2+1+2
1 Ambient ndenje+ ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
2 Korridore
1 Ballkon

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni;

0688000969

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta