Shitet, Apartament 2+1+2 Tualete, “Selvia” ,Tiranë.

 • 145.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Shitet, Apartament 2+1+2 Tualete, “Selvia” ,Tiranë.
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Shitet, Apartament 2+1+2 Tualete, “Selvia” ,Tiranë.
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e Selvisë, në një pallat të ri të mirëmbajtur, të pa dëmtuar nga tërmeti, në një zonë me shumë akses, të sigurt të qetë dhe me pozicionim të mirë për banim. Apartamenti shitet i mobiluar, areduar bukur, paisje bashkohore. Apartamenti është mundësi shumë e mirë edhe për investim.

Për më tepër informacion👇

Informacion:
► Ambient ndenje
► Ambient gatimi
► 2 Dhoma gjumi
► 2 Tualete
► Magazinë
► I mobiluar në mënyrë bashkohore
► Kati 7 banim
► Ndërtimi i ri
► Me ashensor
► Në proçes hipotekimi
 • Address Shitet, Apartament 2+1+2 Tualete, “Selvia” ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari