SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE, RRUGA KONFERENCA E PEZËS, TIRANË

 • 110.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE, RRUGA KONFERENCA E PEZËS, TIRANË

Çmimi: 1100 Euro/M2
Vendndodhja: Rruga Konferenca e Pezës, Tiranë.
Sipërfaqe Totale: 99.7 m2
Sipërfaqe Neto: 85.24 m2
Sipërfaqe e përbashkët: 14.46 m2

Apartamenti ndodhet në një godinë të re, e cila është godinë shërbimi dhe banimi me 8 dhe 9 kate, plus 2 kate parkim nën tokë.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti, është një zone e zhvilluar e cila ofron të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode.

Organizimi:
1 Sallon + Ambient gatimi
2 Dhoma Gjumi
1 Korridor
2 Tualete
1 Ballkon

Detaje të tjera:
Kati 8
Ashensor
Pallat i ri
Ambiente të gjelbërta
Termoizolim dhe izolim akustik i siguruar.
ID:13097

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Kontakt:
+355697032244

 • Address Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta