SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE, RRUGA EGNATIA, TIRANË

 • 120.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Egnatia, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Egnatia, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE, RRUGA EGNATIA, TIRANË

Çmimi:1300 Euro/m2
Vendndodhja: Rruga “Egnatia”, Don Bosko, Tiranë
Sipërfaqe Totale : 91.46 m2
Sipërfaqe Neto: 78.96 m2
Sipërfaqe e përbashkët: 12.5 m2

Rezidenca është një godinë banimi dhe shërbimesh 7 dhe10 kate mbi tokë, 3 kate parkimi nën tokë, e cila ndodhet në Rrugën “Egnatia”, Don Bosko, Tiranë.
-Godina është në një nga zonat më të mira të kryeqytetit me ndriçim, hapësira pushimi, dhe sipërfaqe të përbashkëta për një jetë komunitare të rehatshme.

Organizimi:
1 sallon + ambient gatimi
2 dhoma gjumi
1 Korridor
2 Tualete
1 Ballkon

Detaje të tjera:
Kati 2-të
Pallat i ri
Ashensor
Ndriçim natyral
Termo Izolim dhe iziolim akustik

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni:
+355697032244

 • Address Rruga Egnatia, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta