SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE PRANË CASA ITALIAS , TIRANË  

 • 85.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Rruga 29 Nentori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Rruga 29 Nentori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel:  0692048884

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE PRANË CASA ITALIAS , TIRANË

 

Sipërfaqe: 112 m²

Çmimi: 85.000 euro

Vendndodhja:Pranë Casa Italias , Tiranë

 

 

Apartamenti ndodhet në katin e 8 -të të një pallati të ri  ,me ashensor të mire administruar.

Organizimi I apartamentit nis me  korridorin  kryesor I cili bën shpërndarjen në ambientin e ndenjes + gatimit ,tualetin qëndror,  një korridor tjetër shpërndarës për  te 2 dhomat e gjumit  njera nga te cilat disponon ballkon dhe tualeti tjetër .

 

Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj, çka e bën një pronë ideale si për banim, por edhe për investim duke e lënë me qira. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

 

 

Tipologjia 2+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Ballkone
2 Korridore
2 Tualete

 

Për më shumë informacione kontaktoni në:

0692048884

 • Address Rruga 29 Nentori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta