SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE, BULEVARDI ZOGU I, TIRANË

 • 212.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 212.000€

Details

 • Price: 212.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +35568000969

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE, BULEVARDI ZOGU I, TIRANË

Çmimi: 212,000€/M2
Vendndodhja: Bulevardi Zogu I, Tiranë.
Sipërfaqe Totale 113.64 m2

Zona në të cilën ndodhet apartamenti, është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode.

Organizimi:
1 Sallon + Ambient gatimi
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
2 Ballkone

Detaje të tjera:
Kati 5 Banim
Kati 7 nga toka
2 Ashensor
Arredim bashkëkohor
Termoizolim dhe izolim akustik i siguruar.
Dokumentacion i rregulltë hipotekor
Sistem kamerash edhe pallati edhe hyrja vet

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Kontakt:
+355688000969

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta