SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE + 2 VERANDA ,NË YZBERISHT, TIRANË.

  • 86.625€
,

Details

  • Price: 86.625€
  • Size: 112 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355697032244

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE + 2 VERANDA ,NË
YZBERISHT, TIRANË.

Çmimi: 770 Euro/m2.

Apartamenti ndodhet në katin e 8-të banimi dhe ka:
Sipërfaqe totale 112.5m2,
Sipërfaqe neto 97.8m2,
Sipërfaqe e përbashkët 14.7m2.

APARTAMENTI ORGANIZOHET NË: Korridorin i cili bën shpërndarjen në sallon dhe 2 dhomat e gjumit.

ORGANIZIMI:
1 Sallon ndenje,
1 Ambient Gatimi,
2 Dhoma Gjumi,
2 Tualete,
2 Ballkone.

Detaje të tjera:
* Bosh,
* Ndriçim natyral në çdo ambient,
* Hapësirë të mirë organizuar,
* Ashensor,
* Ndërtim cilësor
* Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat që po zhvillohet vitet e fundit.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë më kontaktoni :
+355697032244

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta