SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE +2 BALLKONE, KINEMA AGIMI, TIRANË

 • 268.000€
, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 268.000€

Details

 • Price: 268.000€
 • Size: 141 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697032241

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE +2 BALLKONE, KINEMA AGIMI, TIRANË

Çmimi: 1900 Euro/M2
Vendndodhja: Pranë Kinema Agimi, Tiranë.
Sipërfaqe: 141 m2

Zona në të cilën ndodhet apartamenti, është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode.

Organizimi:
1 Sallon + Ambient gatimi
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
2 Ballkone

Detaje të tjera:
Kati 4 (jo i fundit)
Pallat i vitit 2000
I mirëadministruar
Termoizolim dhe izolim akustik i siguruar.
Dokumentacion i rregulltë hipotekor

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!
Kontakt:
+355697032241

 • Address Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta